West Side Family

West Side Family - Letras de Músicas

< Artistas iniciados com "w"

Conheça as 5 letras de músicas de West Side Family cadastradas no nosso site. Clique em cada uma delas para acessar detalhes diversos.

Amazon Music Unlimited

1. Hou Cike

Sot është festa; unë i kam 2 ftesa; je dhe ti baby i bukur; me të gjitha te vërtetat; me gjithë qe dua shumë , nate me ty ta kaloj; te shikoj ,te veshtroj; asnjë fjale nuk po guxoj; Se ti di te vesh n...

Veja a letra completa da música Hou Cike


2. Imazhi Saj

Refreni:; Eshte portreti i saj i paprekur, qe une thelle ne zemer e mbaj. Eshte kjo dhome e vjeter e heshtur, qe e ruan kujtimin e saj. ; Vokal 1:; Nje zhurme te vjeter ben dera, qe mendimin ma ngacmo...

Veja a letra completa da música Imazhi Saj


3. Kena Lind Per Qejf

La la la la; La la la la la la la la; La la la la la la la la; La la la la la la la; Nuk kena drita nuk kena ujna po kena gotat plot me raki; Nuk kena shpina nuk kena puna po kena mendjen me bo dashni...

Veja a letra completa da música Kena Lind Per Qejf


4. Mesazhi

Zgjohem ne mengjes me afshin tend; Gjysma e vetes sime me mungon; Sdu ta pranoj po e pranoj; nuk jam nuk je nuk ekzistojm; Dhe trupi do me ftohet ne kete nate; Ku jane prekjet e tua te me ngrohin prap...

Veja a letra completa da música Mesazhi


5. Tirona

Shumi« zhurmi«, shumi« shume zhurmi«; Sa zhurme, shume shume zhurme; Tirana e Re, Lapraka, Kombinati, Ali Demi; Tirona i«shti« piki«nisje, ku fillon mundi«sia; Aty ku kam ti« ardhmen, kam i«ndrrat e m...

Veja a letra completa da música Tirona


Amazon Music Unlimited